دستگاه جوجه کشی ساخت شرکت اندیشه سبز

دستگاه ها و ماشین های جوجه کشی

مخصوص استفاده در جوجه کشی تخم مرغ ، بلدرچین ، کپک ، بوقلمون ، شتر مرغ و ...

ایران سالیان دراز وارد کننده انواع  دستگاه جوجه کشی  و  ماشین جوجه کشی  از کشور های مختلف بوده است از حدود دو دهه پیش برخی از افراد خلاق و مبتکر شروع به تولید انواع  دستگاه های جوجه کشی  و  ماشین جوجه کشی  در ایران نمودند ، که برخی از آنها نیز موفقیت های قابل توجهی به دست آورده و دستگاه های قابل رقابت با انواع  ماشین های جوجه کشی خارجی ساختند .

با پیش رفت علم و وارد شدن علم دیجیتال در عرصه تولیدات صنعتی ، دستگاه های جوجه کشی ایرانی نیز مانند سایر صنایع ایرانی از رقبای خارجی خود عقب مانده و به علت عدم تسلط به فن آوری دیجیتال ، روز به روز با تکنولوژِی روز سیستم های جوجه کشی فاصله گرفتند.

شرکت اندیشه سبز نیز قریب به 5 سال فروشنده بهترین مارک های خارجی دستگاه جوجه کشی  تا سال 1384 بوده است ، در سال 1384 این شرکت با بررسی بازار ، علت عدم موفقیت شرکتهای ایرانی در زمینه تولید این دستگاه ها را نقص اساسی در سیستم های دیجیتالی و عدم توانای این شرکت ها در طراحی یک سیستم بی نقص و پیش رفته دیجیتالی و یا استفاده از سیستم های آنالوگ و استفاده از روش ها بسیار غلط و یا حتی مضرر رطوبت دهی تشخیص داده و لذا با توجه به توان مضاعف این شرکت در زمینه ساخت انواع سنسورهای دیجیتالی کنترول رطوبت ، حرارت و برودت و انواع تایمر تصمیم به ساخت یک سری از ماشین های جوجه کشی با تکنولوژی بالا وبا سیستم تمام دیجیتالی در اندازه های بزرگ و کوچک گرفت .هم اکنون این شرکت با تجربه چندین ساله انواع دستگاه های جوجه کشی  با ظرفیت های مختلف و با کیفیت قابل رقابت و البته قیمت مناسب را تولید و به بازار عرضه می کند.

ماشین های جوجه کشی ساخت شرکت اندیشه سبز در طی  چندین ساله بار ها با توجه به پیش رفت های دنیای دیجیتال و صنعت جوجه کشی دستخوش تغییر شده و سیستم ها آن بهینه سازی و به روز رسانی شده اند ، افزایش دقت سیستم های کنترول رطوبت و حرارت در دستگاه ، طول عمر سیستم ، استفاده اصولی از تایمر دیجیتال ، و تغییر سیستم رطوبت دهی سنتی به رطوبت دهی الکترونیکی ( التراسونیک ) و البته تغییر فیزیک دستگاه برای دستیابی به کاهش مصرف انرژی، کالیبراسیون صحیح و بسیاری موارد دیگر از جمله این تغییرات بوده اند.

هم اکنون انواع دستگاه جوجه کشی با ظرفیت های مختلف با تکنولوژی روز دنیا در شرکت اندیشه سبز تولید و عرضه می گردد. این دستگاه مناسب جوجه کشی با انواع تخم مرغ ، بلدرچین ، کپک ،بوقلمون، قرقاول، شتر مرغ و غیره می باشد .

برخی از ویژگی های ماشین های جوجه کشی ساخت شرکت اندیشه سبز عبارتند از:

1-این دستگاه ها دارای عایق کاری چند لایه شامل شیشه های دو جداره ، عایق پلیمری،عایق یونولیت،عایق فوم تزریقی و غیره می باشند که باعث صرفه جوی محسوس در مصرف برق و افزایش راندمان می شود.

2-تمامی سیستم های الکترونیکی شامل ، سنسور های کنترول رطوبت ، کنترول حرارت  و کنترول برودت و تایمر تماما با سیستم دیجیتالی با نرم افزار های بی نقص و به صورت متغییر برای طیور مختلف(تخم مرغ ،بلدرچین،کپک ، بوقلمون ، شتر مرغ و ...)ساخته شده است.

3-سیستم رطوبت دهی دستگاه های جوجه کشی نیز به صورت التراسونیک ( فراصوتی- بخار سرد) می باشد. در این روش رطوبت دهی که مطابق با تکنولوژی روز دنیا بوده و  در واقع به روش الکترونیکی و با تغییر فرکانس صوتی بخار سرد تولید می شود.  راندمان دستگاه به میزان قابل توجه ای بالا می رود.

4-بدنه دستگاه های جوجه کشی ساخت شرکت اندیشه سبز بسته به ظرفیت دستگاه از پلی اتیلن، پلی آمید ، pvc  و یا با استفاده از ورق گالوانیزه و یا استیل با پوشش رنگ کوره ای ساخته می شود.

5-تمامی دستگاه های جوجه کشی ساخت شرکت اندیشه سبز دارای یک سال گارانتی کامل و10 سال تضمین فروش قطعات یدکی و خدمات پس از می باشند.

6-...

شما می توانید برای دیدن تصاویر دستگاه و به دست آوردن اطلاعات بیشتر بر روی گزینه  کلیک کرده و یا با دفتر شرکت تماس حاصل فرمایید.

/ 0 نظر / 15 بازدید