انواع چیلر و سیستم های سرمایشی و برودتی

دو نوع سیستم برودتی برای سرمایش محیطی و در ماشین سازی براردان اسکندری تولید و عرضه می گردد.
الف ) انواع چیلر تراکمی و مینی چیلر
ب) کولر گازی صنعتی
الف: ماشین سازی برادران اسکندری منتاژ کننده انواع چیلر های تراکمی در ظرفیت های مختلف  با کمپرسورهای dwm  و بیدزر ساخت آلمان  با انواع کندانسور های آبی و هوای برای کاربری های مختلف از جمله کارخانه های پرورش قارچ و کارخانه های پلاستیک سازی و انواع چیلر های ساختمانی جهت تهویه مطبوع و سرمایش و مصارف صنعتی می باشد . تمامی چیلر ها با اصول مهندسی و به صورت مرحله ای بوده و عامل صرفه جوی در مصرف انرژی از مهم ترین مسائل مد نظر در طراحی سیستم های این نوع چیلر ها می باشد .
همچنین این شرکت علاوه بر منتاژ چیلر های تراکمی با کمپرسور های سیمی هرماتیک(کاملا قابل تعمیر)  عرضه کننده انوع چیلر های تراکمی گاز سوز با مارک LG کشور کره نیز می باشد. این نوع چیلر امکان کار کرد با برق تک فاز را دارا می باشد و همچنین نیروی محرکه خود جهت چرخش کمپرسور را از گاز تامین می کند و انرژی برق به صورت محدود و فقط برای سیستم های کنترولی دستگاه مورد استفاده قرار می گیرند . همچنین این نوع چیلر امکان تبدیل شدن به یک نوع کولر گازی مرکزی را دارا می باشد و توانای اتصال به 20 تا 30عدد یونیت داخلی کولر گازی را برای تامین سرمایش ساختمان های اداری و مسکونی را دارا می باشد.
چیلر های گازی تراکمی امکان تامین سرمایش و گرمایش را به صورت اتوماتیک داشه و با راندمان بالا هم امکان سرمایش محیطی و هم امکان گرمایش محیطی را به وجود می آورند نصب و راه اندازی انها نیز بسیار مناسب می باشد .
چیلر های تراکمی چه نوع گازی و چه نوع برقی با کمپرسور های سمی هرماتیک امکان اتصال به PLC و یا به هواساز و کوئل و یا به انواع دستگاه های صنعتی و آیس بانک را دارا می باشند.
ب)کولر گازی صنعتی برای تامین سرمایش محیطی سالن های کوچک صنعتی و یا سالن های کشت و پرورش قارچ در ابعاد و اندازه های کوچک فراهم می آورید  ، کولر های گازی صنعتی که معمولا در قدرت های 6 تا 8 تن (72000 تا 96000بی تی یو ) و با کمپرسور های دانفوس فرانسه تولید می گرند به صورت هم رفتی و دقیقا همانند کولر های گازی معمولی  ولی با قدرت بیشتر باعث تولید برودت می شوند.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع سیستم های برودتی برروی گزینه های زیر کلیک کنید و یا با دفتر شرکت تماس حاصل فرمایید.

/ 0 نظر / 14 بازدید