سیستم های تولید رطوبت و مه (رطوبت ساز و مه پاش )

                      مه ساز

دستگاه رطوبت ساز و مه پاش  پروانه ای (رطوبت ساز- مهپاش دیسکی)

دستگاه مه پاش پروانه ای یکی از پرکاربردترین نوع دستگاه های رطوبت ساز- مهپاش
سیستم کاری این دستگاه بر مبنای نیروی گریز از مرکز طراحی گردیده است در این گونه دستگاه های رطوبت ساز یک دیسک که معمولا از جنس آلومینیوم و یا پلاستیک سخت وجود دارد که با سرعت 5 دور در ثانیه گردش می کند و ساختمان فیزیکی آب را با استفاده از نیروی گریز از مرکز شکسته و از لحاظ فیزیکی  آب را از هم می پاشد و تبدیل به پودر می نماید این خاصیت شبیه به حالتی است که در انژکتور خودرو، بنزین به خود می گیرد ، آب پودری که حالتی شبیه به  مه  و یا غبار پیدا کرده است توسط یک پروانه به سمت جلو پرتاب می شود و از یک قسمت حلزونی و یک قسمت فشار شکن عبور می کند در این دو قسمت قطرات ای که ممکن است بر اثر به هم پیوستن ذرات پودری به وجود آمده باشند از بین می روند و یک توده هوای میکس شده با آب با رطوبت بالا و بدون قطرات آب به شکل مه از دستگاه خارج می شود . 
در واقع در مه پاش دیسکی (مهپاش پروانه ای) آب به قطرات بسیار ریز در حد قطرات مه تبدیل می شود و از آنجای که این قطرات وزن بسیار سبکی دارند در فضا شناور شده و ته نشین نمی شوند ومیزان رطوبت را در سالن بالا می برند و در تابستان به خنک کردن محیط بسیار کمک می نمایند. این نوع مه پاش و رطوبت پاش در واقع از پرمصرف ترین انواع دستگاه های مرطوب کن می باشد و تقریبا در هر فضای که نیاز به رطوبت کنترول شده داشته باشد مورد استفاده قرار می گیرد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

 

مزایای استفاده از دستگاه رطوبت ساز-مهپاش پروانه ای:
1-قیمت مناسب 
2-مصرف پایین برق و عدم نیاز به هیچ گونه انرژی دیگر
3-راحتی نصب وراه اندازی و عدم نیاز به نصاب 
4-هزینه بسیار پایین مراقبت و نگه داری از دستگاه و طول عمر بالای دستگاه
5-سادگی و عدم پیچیدگی سیستم
6-هوادهی به محیط هنگام کارکردن و تهویه هوا
7-خنک کردن محیط مورد استفاده در تابستان
8- قابلیت تحرک سیستم و استفاه از یک دستگاه مه پاش برای سالن های متفاوت
9-قابلیت سم پاشی اتوماتیک سالن
10-قابلیت اتصال به انواع سنسور های کنترول دما و رطوبت
از جمله ویژگی ها و مزایای استفاده از دستگاه مه پاش پروانه ای می باشد.
شرکت اندیشه سبز(ماشین سازی برادران اسکندری) یکی از قدیمی ترین شرکت های تولید کننده انواع سیستم های رطوبت ساز و مه پاش از نوع دیسکی در ایران می باشد این شرکت در طی سالیان گذشته بیش از 5000دستگاه مه پاش پروانه ای در اندازه ها مختلف تولید نموده است و علاوه بر فروش داخلی برای کشور های همسایه به خصوص اقلیم کردستان عراق نیز صادر کرده است.
استفاده از قطعات ضد زنگ شامل استیل و آلومینیوم و گالوانیزه روسی در ساخت انواع مه پاش پروانه ای و همچنین استفاده از دستگاه های بالانس الکترونیکی برای بالانس قطعات متحرک دستگاه و صد البته استفاده از بهترین مارک های پمپ و الکترو موتور در کنار خدمات پس از فروش وگارانتی مناسب از جمله ویژگی های رطوبت ساز های ساخت شرکت اندیشه سبز می باشد.
جدید ترین نوع مه پاش های دیسکی-پروانه ای این شرکت با نام تجاری مینیاتور از سال 1387 وارد بازار شده است این گروه از رطوبت ساز-مه پاش های این شرکت در 12 سایز و ظرفیت برای استفاده در نقاط مختلف کشور ایران و برای سالن های در ابعاد مختلف طراحی و تولید گردیده است.
دستگاه های مه پاش پروانه ای بر اساس دبی رطوبت دهی  یعنی میزان تبدیل آب به مه در هر ساعت براساس واحد لیتر در ساعت و بر حسب میزان هوا دهی در هر ساعت تقسیم بندی می شود؛ به عنوان مثال وقتی دبی رطوبت دهی یک مه پاش 120 لیتر در ساعت عنوان می شود به این معنی است که این دستگاه در حالت ماکسی مم توانای تبدیل 120 لیتر آب را به مه در هر ساعت دارا می باشد.
 
رطوبت ساز های سری مینیاتور ساخت شرکت اندیشه سبز دارای 2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش و تضمین فروش قطعات یدکی بوده و قابلیت کارکرد در هر نوع شرایط اقلمی را دارا می باشد. 
شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع ظرفیت های مه پاش - رطوبت ساز  سری مینیاتور بر روی گزینه های زیر صفحه کلیک کرده و اطلاعات کامل را به دست آورید.
ارسال دستگاه از طریق بابری برای سر تاسر ایران در کمتر از 48 ساعت صورت گرفته و برای مراکز استان و برخی از شهر های بزرگ امکان دریافت وجه کالا هنگام تحویل وجود دارد ، در ضمن برای اقلیم کردستان عراق تحویل در  اربیل  و در کمپانی لولان صورت می گیرد.
اطلاعات کامل تر در مورد رطوبت ساز- مه پاش های پروانه ای سری مینیاتور ساخت شرکت اندیشه سبز را می توانید از سایت تخصصی www.mehsaz.com  به دست آورید. می باشد از این دستگاه بیشتر در سالن های کشت و پرورش قارچ خوراکی و در مرغداری ها و دامداری ها و همچنین در چای سازی ها و چاپ خانه ها و در انواع سردخانه و انبار نگه داری میوه وانبار نگه داری موادغذای استفاده می شود.

 برای خرید و یا کسب اطلاعات بیشتر با تلفن های زیر تماس بگیرید و یا به وب سایت رسمی شرکت اندیشه سبز مراجعه نمایید.(برای ورود به سایت *اینجا*کلیک کنید            

دفتر فروش
044.32246271.32246272
044.32246156.32246157

فروشگاه مرکزی
044.32341796.32346612
044.32379188

دفتر فروش تهران
021.66916215.66916216

کارشناسان فروش :
توحید قصابی:09144473924
رسول علیزاده:09144485590
رامین نادری:09125547229
رضا اسکندری:09143403463
رسول محمودی:09143883380
اشکان حیدری:09144483188
علی حنیفه:09143889129
ارسال کالا به سرتاسر ایران و دریافت وجه کالا هنگام تحویل به مشتری

 

  گروه صنعتی اسکندری

/ 1 نظر / 94 بازدید
زنجان

من یه هیتر از این شرکت خریدم.اصلا خوب نیست.اولش گفتن اگه خراب شد تعمیر کارمون میاد تعمیرش میکنه بدون هزینه.خراب که شد زنگ زدم گفتن ما فقط بدنه رو ضمانت میکنیم.آهنشو.پولشم پیش پیش میگیرن تا نتونی برگشت بخوری