شرکت تولیدی صنعتی اندیشه سبز

شرکت اندیشه سبز
نویسنده : گروه صنعتی اسکندری E.I.G - ساعت ٧:۳٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٩/۱٦
 


 
 
انواع هیتر های گرمایشی مرغداری و گلخانه و کارگاهی
نویسنده : گروه صنعتی اسکندری E.I.G - ساعت ٧:٢٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٩/۱٦
 

                                                  بخاری کارگاهی

شرکت اندیشه سبز با تجربه بیش از 18 سال تولید انواع سیستم های حرارتی  و انواع متفاوتی از هیتر  ، کوره هوای گرم ، و بخاری مرغداری و هیتر گلخانه ،و انواع بخاری کارگاهی ، جدیدترین ساخته خود ؛ هیتر کم مصرف super pf  را خدمت هم میهنان گرامی معرفی می نماید.

کوره هوای گرمsuper pf  نسل جدید هیتر های حرارتی new pf  طرح اسپانیا می باشد که نسبت به نمونه قبلی  دارای 15 درصد مصرف سوخت کمتر بوده و با داشتن راندمان حرارتی    91.5 درصد کم مصرف  ترین کوره هوای گرم ساخت ایران می باشد . این کوره هوای گرم که دارای ویژگی های منحصر به فرد بوده و دارای بازده حرارتی بسیار ایده آل  می باشد. از این گرماساز به عنوان هیتر مرغداری و هیتر گلخانه و صد البته به عنوان بخاری کارگاهی  و بخاری کارخانه ای جهت گرمایش فضا های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

مهمترین موضوعی که در هیتر های گلخانه ای ، مرغداری ، و بخاری کارگاهی  وجود دارد اتلاف انرژی از طریق دود کش و بدنه دستگاه می باشد. احتمالا تمامی شما متوجه شده اید که در همه انواع گرماساز ها حتی در بخاری های خانگی دود کش (اگزوز) گرماساز دارای حرارت بالای بوده و بسیار داغ است و گاها دود کش سیستم های گرمایشی از خود دستگاه نیز گرم تر می باشد و حتما به این موضوع توجه کرده اید که داغ بودن لوله بخاری یعنی اتلاف شدید انرژی از طریق دود کش!! به عبارت دیگر هر میزان گرما که از طریق دودکش تلف شده و به فضای آزاد وارد می شود به این معنا خواهد بود که گرمای کمتری وارد سالن و فضای داخلی شما می گردد.

در هیتر ها و کوره های هوای گرم ساخت ایران به دلیل استفاده از تکنولوژی بسیار قدیمی ، گرمای بسیار زیادی از طریق دود کش تلف می گردد و شما به هیچ وجه امکان لمس کردن دود کش و اگزوز و یا حتی بدنه هیتر را ندارید.

شاید در این چنین حالتی و به ظاهر استفاده از بخاری های صنعتی بدون دود کش یا به اصطلاح  جت هیتر (بخاری موشکی) مفید به نظر برسد ولی واقیعت این است که در جت هیتر و بخاری موشکی علاوه بر گرما ، گازهای دی اکسید کربن و منو اکسید کربن و البته اتیلن و سایر بخارات حاصل از احتراق نیز به همراه گرما وارد سالن می شود. و علاوه بر امکان ایجاد خفگی در محل به دلیل مدار بسته نبودن و پخش شعله مستقیم بسیار خطر ناک بوده و امکان بروز آتش سوزی در محل بسیار زیاد است . در فضا های گلخانه ای جت هیتر باعث افزایش غلظت منو اکسید کربن و دی اکسید کربن و اتیلن در محیط گلخانه می شود که باعث نورس  شدن و کاهش وزن محصولات گلخانه ای می گردد و از سوی دیگر وارد شدن کربن نیز صدماتی شدید را به گلخانه استفاده از این نوع هیتر وارد می سازد.در سالن های مرغداری نیز در صورت استفاده از هیتر موشکی مجبور به استفاده بیش از حد از فن تهویه جهت تعویض هوای سالن می باشیم این موضوع در اوایل جوجه ریزی که تهویه هوای زیادی مورد نیاز نمی باشد باعث افزایش اتلاف بسیار زیاد سوخت می گردد چرا که هوای که به واسطه فن ها وارد سالن مرغداری می گردد بسیار سرد می باشد و نیاز به مصرف سوخت بیشتر برای گرم کردن هوا وجود دارد ، از سوی دیگر غلظت بالای دی اکسید و منو اکسید کربن باعث در مرغداری باعث کاهش ضریب تبدیل دان مرغ به گوشت مرغ در مرغداری شده و باعث کاهش قابل ملاحظه راندمان و سود  دهی مرغداری می گردد علت این مطلب کاهش اکسیژن گیری طیور عنوان می شود.

سیستم هیتر super pf  که با الگو براداری از نمونه های اروپای ساخته شده است به گونه ای است که کمترین پرت انرژی را از طریق دود کش و بدنه داشته و دارای بالاترین راندمان می باشد به گونه ای که شما می توانید به راحتی دود کش این بخاری عظیم الجثه را لمس کنید و یا حتی صورت خود را به دود کش و یا بدنه ان بزنید به عبارت بهتر این گرماساز تقریبا تمام انرژی تولید شده توسط مشعل را به غیر از دود و بخارات خطرناک  ومضرر حاصل از احتراق را وارد سالن مورد نظر می نماید و با انتقال صحیح این گرما توسط چند عدد فن قوی به داخل سالن حداکثر بهره برداری را از سوخت می نمایید بدون اینکه فضای داخل سالن را با استفاده از دود و یا گاز های  دی اکسید و یا منو اکسید کربن و یا اتیلن و یا سایر گازهای دیگر مسموم نماید.

 

                                                                                                                                                                               هیتر

                         برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید 

کاهش عملی میزان مصرف سوخت در دستگاه های گرماساز فقط با کاهش پرت گرما در سیستم و بالا بردن تبادل حرارتی مقدور خواهد بود ارزش حرارتی هر لیتر گازوئیل و یا هر 1.2متر مکعب گاز معادل 8500کیلو کالری می باشد به عبارت بهتر حداکثر میزان گرمای که با سوزاندن  یک لیتر گازوئیل می توان تولید کرد 8500کیلو کالری می باشد حال هر قدر که سیستم هیتر دارای راندمان بالا تری باشد میزان بیشتری از این گرما وارد سالن شده و میزان کمتری پرت می شود ، به عبارت بهتر وقتی راندمان حرارتی هیتر pf   55درصد  می باشد یعنی 55 درصد از گرمای تولید شده حاصل از احتراق سوخت در مشعل وارد سالن می گردد و الباقی از تلف شده و از سیستم خارج می گردد و وقتی که راندمان هیتر  super pf   91.5درصد  می باشد به معنای این است که 91.5 درصد از گرمای تولید شده وارد سالن می گردد و فقط 8.5 درصد تلف می شود .

درهر حال هیتر super pf  با راندمان حرارتی 91.5 درصد و با مصرف برق پایین یکی از کم مصرف ترین و پر بازده ترین هیتر های ساخت ایران می باشد که در استاندارد های مختلف برای استفاه به عنوان بخاری گلخانه و هیتر مرغداری و بخاری کارگاهی بسیار ایده ال می باشد .

شما می توانید اطلاعات کامل و مفصل را در مورد سیستم های گرماسازی در هیتر های super pf و سایر هیتر های ساخت شرکت اندیشه سبز در سایت

www.heater.iran-mashin.com  به دست آورید.

شرکت اندیشه سبز

ارائه دهنده بهترین سیستم های گرمایشی

هیتر مرغداری – هیتر گلخانه – بخاری کارگاهی – جت هیتر – یونیت هیتر

آدرس دفتر مرکزی: ارومیه خیابان خیام جنوبی جنب پاساژ خرم ونور مجتمع علم جو ماشین سازی اسکندری

آدرس نمایشگاه دائمی: ارومیه بزرگ راه خاتم النبیا جنب تراشکاری اسکندری

آدرس کارخانه : ارومیه شهرک صنعتی فاز دو توسعه ماشین سازی برادران اسکندری

وب سایت :

www.heater.iran-mashin.com  دیدن این وب سایت را از دست ندهید.

www.heaterjet.com 

تحویل در سرتاسر ایران و دریافت وجه کالا هنگام تحویل در محل

برای خرید های بیشتر از یک دستگاه ، هیتر ها به صورت رایگان تا مقصد توسط  کامیون های شرکت اندیشه سبز حمل خواهد شد.

تنها یک رئیس در هر شرکت وجود دارد و آن مشتریست.

 
دفتر فروش
044.32246271.32246272
044.32246156.32246157

فروشگاه مرکزی
044.32341796.32346612
044.32379188

دفتر فروش تهران
021.66916215.66916216

کارشناسان فروش :
توحید قصابی:09144473924
رسول علیزاده:09144485590
رامین نادری:09125547229
رضا اسکندری:09143403463
رسول محمودی:09143883380
اشکان حیدری:09144483188
علی حنیفه:09143889129
 
                                 

 

 

 

 


 
 
سیستم های تولید رطوبت و مه (رطوبت ساز و مه پاش )
نویسنده : گروه صنعتی اسکندری E.I.G - ساعت ٧:۱۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٩/۱٦
 

                      مه ساز

دستگاه رطوبت ساز و مه پاش  پروانه ای (رطوبت ساز- مهپاش دیسکی)

دستگاه مه پاش پروانه ای یکی از پرکاربردترین نوع دستگاه های رطوبت ساز- مهپاش
سیستم کاری این دستگاه بر مبنای نیروی گریز از مرکز طراحی گردیده است در این گونه دستگاه های رطوبت ساز یک دیسک که معمولا از جنس آلومینیوم و یا پلاستیک سخت وجود دارد که با سرعت 5 دور در ثانیه گردش می کند و ساختمان فیزیکی آب را با استفاده از نیروی گریز از مرکز شکسته و از لحاظ فیزیکی  آب را از هم می پاشد و تبدیل به پودر می نماید این خاصیت شبیه به حالتی است که در انژکتور خودرو، بنزین به خود می گیرد ، آب پودری که حالتی شبیه به  مه  و یا غبار پیدا کرده است توسط یک پروانه به سمت جلو پرتاب می شود و از یک قسمت حلزونی و یک قسمت فشار شکن عبور می کند در این دو قسمت قطرات ای که ممکن است بر اثر به هم پیوستن ذرات پودری به وجود آمده باشند از بین می روند و یک توده هوای میکس شده با آب با رطوبت بالا و بدون قطرات آب به شکل مه از دستگاه خارج می شود . 
در واقع در مه پاش دیسکی (مهپاش پروانه ای) آب به قطرات بسیار ریز در حد قطرات مه تبدیل می شود و از آنجای که این قطرات وزن بسیار سبکی دارند در فضا شناور شده و ته نشین نمی شوند ومیزان رطوبت را در سالن بالا می برند و در تابستان به خنک کردن محیط بسیار کمک می نمایند. این نوع مه پاش و رطوبت پاش در واقع از پرمصرف ترین انواع دستگاه های مرطوب کن می باشد و تقریبا در هر فضای که نیاز به رطوبت کنترول شده داشته باشد مورد استفاده قرار می گیرد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

 

مزایای استفاده از دستگاه رطوبت ساز-مهپاش پروانه ای:
1-قیمت مناسب 
2-مصرف پایین برق و عدم نیاز به هیچ گونه انرژی دیگر
3-راحتی نصب وراه اندازی و عدم نیاز به نصاب 
4-هزینه بسیار پایین مراقبت و نگه داری از دستگاه و طول عمر بالای دستگاه
5-سادگی و عدم پیچیدگی سیستم
6-هوادهی به محیط هنگام کارکردن و تهویه هوا
7-خنک کردن محیط مورد استفاده در تابستان
8- قابلیت تحرک سیستم و استفاه از یک دستگاه مه پاش برای سالن های متفاوت
9-قابلیت سم پاشی اتوماتیک سالن
10-قابلیت اتصال به انواع سنسور های کنترول دما و رطوبت
از جمله ویژگی ها و مزایای استفاده از دستگاه مه پاش پروانه ای می باشد.
شرکت اندیشه سبز(ماشین سازی برادران اسکندری) یکی از قدیمی ترین شرکت های تولید کننده انواع سیستم های رطوبت ساز و مه پاش از نوع دیسکی در ایران می باشد این شرکت در طی سالیان گذشته بیش از 5000دستگاه مه پاش پروانه ای در اندازه ها مختلف تولید نموده است و علاوه بر فروش داخلی برای کشور های همسایه به خصوص اقلیم کردستان عراق نیز صادر کرده است.
استفاده از قطعات ضد زنگ شامل استیل و آلومینیوم و گالوانیزه روسی در ساخت انواع مه پاش پروانه ای و همچنین استفاده از دستگاه های بالانس الکترونیکی برای بالانس قطعات متحرک دستگاه و صد البته استفاده از بهترین مارک های پمپ و الکترو موتور در کنار خدمات پس از فروش وگارانتی مناسب از جمله ویژگی های رطوبت ساز های ساخت شرکت اندیشه سبز می باشد.
جدید ترین نوع مه پاش های دیسکی-پروانه ای این شرکت با نام تجاری مینیاتور از سال 1387 وارد بازار شده است این گروه از رطوبت ساز-مه پاش های این شرکت در 12 سایز و ظرفیت برای استفاده در نقاط مختلف کشور ایران و برای سالن های در ابعاد مختلف طراحی و تولید گردیده است.
دستگاه های مه پاش پروانه ای بر اساس دبی رطوبت دهی  یعنی میزان تبدیل آب به مه در هر ساعت براساس واحد لیتر در ساعت و بر حسب میزان هوا دهی در هر ساعت تقسیم بندی می شود؛ به عنوان مثال وقتی دبی رطوبت دهی یک مه پاش 120 لیتر در ساعت عنوان می شود به این معنی است که این دستگاه در حالت ماکسی مم توانای تبدیل 120 لیتر آب را به مه در هر ساعت دارا می باشد.
 
رطوبت ساز های سری مینیاتور ساخت شرکت اندیشه سبز دارای 2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش و تضمین فروش قطعات یدکی بوده و قابلیت کارکرد در هر نوع شرایط اقلمی را دارا می باشد. 
شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع ظرفیت های مه پاش - رطوبت ساز  سری مینیاتور بر روی گزینه های زیر صفحه کلیک کرده و اطلاعات کامل را به دست آورید.
ارسال دستگاه از طریق بابری برای سر تاسر ایران در کمتر از 48 ساعت صورت گرفته و برای مراکز استان و برخی از شهر های بزرگ امکان دریافت وجه کالا هنگام تحویل وجود دارد ، در ضمن برای اقلیم کردستان عراق تحویل در  اربیل  و در کمپانی لولان صورت می گیرد.
اطلاعات کامل تر در مورد رطوبت ساز- مه پاش های پروانه ای سری مینیاتور ساخت شرکت اندیشه سبز را می توانید از سایت تخصصی www.mehsaz.com  به دست آورید. می باشد از این دستگاه بیشتر در سالن های کشت و پرورش قارچ خوراکی و در مرغداری ها و دامداری ها و همچنین در چای سازی ها و چاپ خانه ها و در انواع سردخانه و انبار نگه داری میوه وانبار نگه داری موادغذای استفاده می شود.

 برای خرید و یا کسب اطلاعات بیشتر با تلفن های زیر تماس بگیرید و یا به وب سایت رسمی شرکت اندیشه سبز مراجعه نمایید.(برای ورود به سایت *اینجا*کلیک کنید            

دفتر فروش
044.32246271.32246272
044.32246156.32246157

فروشگاه مرکزی
044.32341796.32346612
044.32379188

دفتر فروش تهران
021.66916215.66916216

کارشناسان فروش :
توحید قصابی:09144473924
رسول علیزاده:09144485590
رامین نادری:09125547229
رضا اسکندری:09143403463
رسول محمودی:09143883380
اشکان حیدری:09144483188
علی حنیفه:09143889129

ارسال کالا به سرتاسر ایران و دریافت وجه کالا هنگام تحویل به مشتری

 

 


 
 
انواع دستگاه جوجه کشی
نویسنده : گروه صنعتی اسکندری E.I.G - ساعت ٧:٠۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٩/۱٦
 
  
 دستگاه جوجه کشی

 
ماشین سازى اندیشه سبز به عنوان بزرگترین تولید کننده دستگاه هاى جوجه کشى
 سایز متوسط وکوچک جدیدترین ماشین هاى جوجه کَشى
 خود را با نام تجارى مینیاتور خدمت شما هم میهمنان گرامى معرفى مى نماید 
دستگاه جوجه کشى مینیاتور با یک سال گارانتى کتبى ماشین سازى اندیشه سبز
 با قابلیت تغیر کاربرى براى تمامى پرندگان و
 ازجمله بلدرچین و مرغ و بوقلمون و کپک و شترمرغ 
با قابلیت ستروهچر هم زمان امکان انتخاب
 با خیال آسوده براى شما فراهم نموده است با برد دیجیتال تمام اتوماتیک
 براى کنترل اتوماتیک مراحل کار ماشین ازجمله حرارت
 رطوبت. دمپر و گردش وبا درب شیشه دو جداره
 (براى دیدن کامل تخم ها )وکنترل وضیعت تخمها از جمله مزایاى این دستگاه ها مى باشد
برخى از سایزهاى ماشین جوجه کشى مینیاتور ساخت اندیشه سبز
دستگاه جوجه کشى خانگى m10
ظرفیت براى مرغ 10عدد
ظرفیت براى غاز واردک وبوقلمون 4عدد
ظرفیت براى بلدرچین 20 عدد
سیستم تمام اتوماتیک وتمام دیجیتال 


دستگاه جوجه کشى خانگى m48
ظرفیت براى مرغ 48 عدد
ظرفیت براى غاز و اردک و بوقلمون 17عدد
ظرفیت براى بلدرچین 120 عدد
سیستم تمام اتوماتیک وتمام دیجیتال

دستگاه جوجه کشى m84
سیستم تمام اتوماتیک 
ظرفیت براى جوجه کشى از مرغ 84 عدد
ظرفیت براى بلدرچین 196عدد
ظرفیت براى کپک 128 عدد
ظرفیت براى جوجه گیرى بوقلمون 50 عدد
ظرفیت براى غاز واردک 60 عدد
هیچ هزینه اضافى براى شانه وسبد هچ دریافت نمى گردد
دریافت وجه هنگام تحویل در محل

دستگاه جوجه کشى m128
سیستم دما ، گردش ، و تهویه : تمام اتوماتیک
سیستم رطوبت : دیجیتال
ظرفیت برای تخم مرغ:126 عدد
ظرفیت برای تخم بلدرچین: 288 عدد
ظرفیت برای غاز و اردک :90عدد
ظرفیت برای بوقلمون :75 عدد
ظرفیت برای کپک : 192 عدد
ظرفیت برای شتر مرغ : صفر
ستر و هچر هم زمان
هیچ هزینه اضافى براى شانه وسبد هچ دریافت نمى گردد
دریافت وجه هنگام تحویل در محل
  

برای دیدن فیلم دستگاه های جوجه کشی کلیک کنید

دستگاه جوجه کشى m210
سیستم دما ، چرخش و تهویه : تمام اتوماتیک
سیستم رطوبت : دیجیتالی
ظرفیت برای مرغ : 210 عدد
ظرفیت برای بلدرچین : 480 عدد
ظرفیت برای کپک :480 عدد
ظرفیت برای غاز و اردک :150 عدد
ظرفیت برای بوقلمون :125 عدد
ظرفیت برای شتر مرغ : 12 عدد
هیچ هزینه اضافى براى شانه وسبد هچ دریافت نمى گردد
دریافت وجه هنگام تحویل در محلدستگاه جوجه کشى M420
سیستم دما و تهویه و چرخش : تمام اتوماتیک
سیستم رطوبت : تمام دیجیتال
ظرفیت برای مرغ : 420 عدد
ظرفیت برای بلدرچین : 960 عدد
ظرفیت برای کپک : 640 عدد
ظرفیت برای غاز و اردک : 300 عدد
ظرفیت برای بوقلمون : 250 عدد
ظرفیت برای شتر مرغ : 24 عدد
هیچ هزینه اضافى براى شانه وسبد هچ دریافت نمى گردد
دریافت وجه هنگام تحویل در محل


ماشین جوجه کشى m588
سیستم دما ، تهویه و چرخش ک تمام اتوماتیک
سیستم رطوبت : تمام دیجیتال
ظرفیت برای مرغ : 588 عدد
ظرفیت برای بلدرچین : 1300 عددّ
ظرفیت برای کپک : 890 عدد
ظرفیت برای غار و اردک : 420 عدد
ظرفیت برای بوقلمون : 350 عدد
ظرفیت برای شتر مرغ : 32 عدد
ستر و هچر هم زمان می باشد.
هیچ هزینه اضافى براى شانه وسبد هچ دریافت نمى گردد
دریافت وجه هنگام تحویل در محل


ماشین جوجه کشى m924
سیستم دما ، رطوبت ، گردش ، و تهویه : تمام اتوماتیک
ظرفیت برای مرغ : 924 عدد
ظرفیت برای بلدرچین : 2100 عدد
ظرفیت برای کپک : 1408 عدد
ظرفیت برای غاز : 660 عدد
ظرفیت برای شتر مرغ: 48 عدد
ستر و هچر به صورت هم زمان می باشد.
هیچ هزینه اضافى براى شانه وسبد هچ دریافت نمى گردد
دریافت وجه هنگام تحویل در محل

دستگاه هاى جوجه کشى تا ظرفیت 5000عدد موجود مى باشد
 براى کسب اطلاعات بیشتر درباره سایز هاى کوچک تر وبزرگتر باشرکت تماس حاصل فرمایید
  جهت کسب اطلاعات بیشتر با فروشگاه ها و یا دفاتر فروش شرکت تماس حاصل فرمایید.
شرکت اندیشه سبز
تولید کننده انواع ماشین هاى جوجه کشى خانگى وصنعتى وتجارى ولوازم مربوطه
آدرس کارخانه : ارومیه شهرک صنعتی فاز دو توسعه بلوار مهارت واحد های 11 و 19 و20
آدرس دفتر فروش: ارومیه خیابان خیام جنوبی جنب پاساژ خرم و نور مجتمع علم جو شرکت اندیشه سبز
آدرس فروشگاه مرکزی: ارومیه بزرگ راه خاتم النبیا بعد از ورودی اسلام آباد دو ابتدای باند
 پایین بزرگ شرکت اندیشه سبز

فروش انواع لوازم و قطعات ساخت دستگاه هاى جوجه کشى به همکاران ومشتریان گرامى
دفتر فروش
044.32246271.32246272
044.32246156.32246157

فروشگاه مرکزی
044.32341796.32346612
044.32379188

دفتر فروش تهران
021.66916215.66916216

کارشناسان فروش :
توحید قصابی:09144473924
رسول علیزاده:09144485590
رامین نادری:09125547229
رضا اسکندری:09143403463
رسول محمودی:09143883380
اشکان حیدری:09144483188
علی حنیفه:09143889129

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت :
www.iran-mashin.com
www.joojekeshi.com
www.iranjooje.com
مراجعه فرمایید.
ارسال برای سرتاسر ایران و دریافت وجه کالا هنگام تحویل کالا
 
 
هواساز - هواساز ایرواشر - رطوبت ساز
نویسنده : گروه صنعتی اسکندری E.I.G - ساعت ٧:٠۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٩/۱٦
 
 

رطوبت سازومه پاش وهواساز ایرواشر مخصوص سالن پرورش قارچ خوراکی

برای دانلود فیلم کلیک کنید

برای دیدن فیلمهای بیشتر در مورد هواساز کلیک کنید

                         

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هواساز کلیک کنید

هواساز ورطوبت سازومه پاش ازجمله مهمترین وپرکاربردترین دستگاه ها درکشت وصنعت پرورش قارچ خوراکی (قارچ دکمه ای وصدفی می باشد ) رطوبت ساز ویا اصطلاحا مه پاش (یا مه ساز) درسالن های کوچک تر ویا درمجموعه های که دارای تعداد کمتری سالن می باشد ویا درسالن های پرورش قارچ به صورت خانگی مورد استفاده قرارمی گیرد.

 برای دیدن تصاویر بیشتر از هواساز ایرواشر کلیک کنید

                                              هواساز

 

رطوبت ساز – مه پاش: 

وظیفه اصلی مه پاش در سالن قارچ تامین رطوبت مورد نیاز سالن می باشد رطوبت مهمترین موضوع درسالن های پرورش قارچ خوراکی می باشد که لزوم کنترول دقیق آن براهالی این صنعت پوشیده است

انواع رطوبت سازو مهپاش پروانه ای برای تامین رطوبت در6 سایز برای استفاده درسالن هابا اندازه های مختلف درماشین سازی اندیشه سبز تولید وارائه می گردد

رطوبت سازو مه پاش به عنوان اصلی ترین دستگاه سالن های پرورش قارچ پرکاربردترین دستگاه در جمع لوازم وتجهیزات سالن پرورش قارچ خوراکی می باشد

هواساز ایرواشر:هواساز درجمله پیش رفته ترین تجهیزات سالن های پرورش قارچ خوراکی می باشد واین دستگاه معمولا درسالن های که حرفه ای تربوده واصولی ترمورد بهره برداری قرارمی گیرند مورد استفاده دارد

هواساز درواقع یک پکیج کامل ازترکیب چند دستگاه است که درسالن پرورش قارچ تمامی آیتم های مورد نیاز راکنترول می کند یک هواساز دارای قسمتهای زیر می باشد

1 – فن سانتی فیوژ: فن سانتی فیوژ که درهواساز های ساخت اندیشه سبز از استیل خالص ساخته می شود باعث گردش هوا داخل دستگاه وسالن گردیده وکاریکسان سازی دما ، رطوبت ، دی اکسید کربن واکسیژن رابرعهده دارد

2 – ایرواشر : ایرواشردرواقع عمل شستشو وضدعفونی هوا را برعهده دارد یعنی هم هوای ورودی ازبیرون وهمچنین هوای که از خود سالن تولید قارچ سیرکوله  می شود داخل قسمت ایرواشر هواساز شستشو می گردد

3 – رطوبت ساز – مه پاش : در داخل هواساز سالن قارچ ساخت اندیشه سبز یک دستگاه رطوبت ساز – مهپاش پروانه ای جهت تامین رطوبت موردنیاز سالن های قارچ در داخل دستگاه (صورت سردخود  جاسازی می گردد تا امکان افزایش رطوبت سالن حتی تا 99 درصد را فراهم نماید

4- قطره گیروفیلتر :قطره گیر وفیلتردرتمامی هواساز های سالن پرورش قارچ نصب شده وجلوی خروج قطرات احتمالی آب که توسط مه پاش تولید شده اند را می گیرد وباعث یکسان سازی واصطلاحا میکس کامل آب با هوا می گردد که تاثیر مهمی برمیزان خنک سازی سالن قارچ نیزدارد

5 – کوئل گرمایشی وسرمایشی : یک جفت کوئل چند ردیفه ساخته شده از لوله های مسی با فن آلو مینیومی در داخل دستگاه هواساز قرارمی گیرد تا در صورت مجهزبودن سالن قارچ به سیستم دیگ آب گرم ویا دیگ بخار وهمچنین چیلر ویا آیس بانک امکان استفاده از این دستگاه ها برای گرم کردن وسرد کردن سالن قارچ توسط هواساز وجود داشته باشد

6- دریچه های لینک :دو دریچه آلومینیومی در هر هواساز وجود دارد که توسط زنجیر به یکدیکر وصل شده اند این دریچه ها این امکان رابه وجود می آورند که شما هوای داخل سالن قارچ را کاملا سیرکوله کنید (هوای داخل سالن را داخل خود سالن به گردش درآورید ) ویا هوای تازه از بیرون وارد سالن کنید وبا اینکه ترکیبی از این دوکار را بادرصد های مختلف اجرا کنید

رطوبت ساز ومه پاش وبیشترازآن هواسازامکان خنک کردن سالن رابه تنهایی وبدون نیازبه چیلر نیز تاحدودزیادی دارامی باشد قدرت خنک  کردن هواساز به حدی است که برخی اوقات شماررا ازخرید تجهیزات سرمایشی کاملا بی نیاز می کند

هواساز بازدهی سالن قارچ راتاحدود زیادی بالا می برد وراندمان کاری ودرصد بازدهی کمپوست قارچ دکمه ای رامضاعف می نماید هیچ سالن قارچی بدون رطوبت سازنتیجه نمی دهد وهیچ سالن قارچی بدون هواساز ایرواشر کامل نیست

ماشین سازی اندیشه سبز

سازنده تجهیزات سالن قارچ شامل رطوبت ساز ، مه پاش ، هواساز ، ایرواشر ، سنسورهای کنترول دما ورطوبت ،co 2  و ....

برای کسب اطلاعات بیشتر با شرکت تماس حاصل فرمایید

دفتر فروش
044.32246271.32246272
044.32246156.32246157

فروشگاه مرکزی
044.32341796.32346612
044.32379188

دفتر فروش تهران
021.66916215.66916216

کارشناسان فروش :
توحید قصابی:09144473924
رسول علیزاده:09144485590
رامین نادری:09125547229
رضا اسکندری:09143403463
رسول محمودی:09143883380
اشکان حیدری:09144483188
علی حنیفه:09143889129

ارسال برای سرتاسر ایران باکمترین هزینه حمل ، تحویل درشمال عراق در کمتر از 48 ساعت

برای دیدن فیلم کامل  هواساز سالن قارچ کلیلک کنید نمایید

 

 

  

 


 
 
انواع فن سیرکوله ومرغداری
نویسنده : گروه صنعتی اسکندری E.I.G - ساعت ٦:٤۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٩/۱٦
 

 

 

                                            فن سیر کوله

 برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

فن سیرکوله یا جت فن در سالن های مرغداری وگلخانه جهت جابه جایی هوای داخل سالن ویکسان سازی دما ورطوبت همچنین یکسان سازی ترکیب گازی این محیط استفاده می گردد

فن سیرکوله معمولا در وسط سالن های مرغداری وگلخانه در ارتفاع بالا نصب شده وهوای پشت فن رابه شدت مکش وبه سمت جلو هدایت و پرتاب می کند مصرف برق دستگاه پایین ودوام دستگاه بسیار بالا می باشد

........................................................................................................................

فن مرغداری یا فن اگزاست 

                                     فن مرغداری

 

 برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

فن مرغداری و هواکش گلخانه اصطلاحی است که به فن های غول پیکر 140*140 سانتی متری که عمل تخلیه هوا را از سالن های مختلف انجام می دهند اطلاق می گردد

قطر پروانه در این فن های هواکش بزرگ در سه سایز 100 سانتی برای فن 140*140 , 80 سانتی برای فن 120*120 و60 سانتی برای فن 100*100 متعیر است

این فن های هواکش علاوه براستفاده در صنایع مختلف در گلخانه ها ومرغداری ها نیز استفاده مهمی دارند در مرغداری که عمل تخلیه هوای سالن مرغداری امری بسیار بدیعی بوده واهمیت آن برکسی پوشیده نیست این دستگاه عمل تخلیه هوای داخل سالن را برعهده می گیرد , درگلخانه ها این دستگاه درکنارپد سلولزی علاوه بر تخلیه رطوبت داخل گلخانه وتهویه هوا باعث خنک کردن گلخانه شده ودرواقع فن وپد به عنوان سیستم سرمایشی گلخانه ومرغداری نیز عمل می کنند همچنین ترکیب مه پاش وفن نیز به عمل سرمایش گلخانه ومرغداری کمک بسیار زیادی می نماید

 

انواع فن هواکش گلخانه ومرغداری همچنین فن های صنعتی با استفاده از پروانه های آلومینیومی , استیل , پلاستیکی در شرکت ماشین سازی اندیشه سبز با استفاده از بهترین قطعات تولید می گردد